Programista PHP / Developer / Łódź

zlecenia it dla Studio7A / Łódź

Tagi: Programista

Studio7A to dynamicznie rozwijająca się agencja kreatywna. Aktualnie poszukujemy programistów z Łodzi, do stałej współpracy przy kodowaniu różnych aplikacji webowych i desktopowych.

Wymagania
• dobra znajomość HTML5 oraz CSS3
• dobra znajomość Javascript / jQuery
• dobra znajomość RWD oraz Single Page Application
• podstawowa znajomość PHP oraz baz danych MySQL
• podstawowa znajomość zagadnień z zakresu Usability
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
• umiejętność pracy w zespole i terminowość
• praktyczne doświadczenie w realizacji projektów poparte m.in 3 przykładami
• przede wszystkich kreatywne myślenie

Dodatkowymi atutami będą
• znajomość obsługi programu Adobe Photoshop,
• znajomość działania i integracji aplikacji Facebookow’ych,
• znajomość systemów CMS OpenSource np. Wordpress, Joomla, Prestashop

Opis stanowiska
• Współpraca zdala
• Uczestnistwo w spotkaniach warsztatowych

Rozliczenie
• Umowa o dzieło
• FV

Wynagordzenie
• Zależne od poszczególnych projektów
• Ustalane indywidualnie, proporcjonalne do umiejętności oraz poświęconego czasu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-14
Wyświetlona: 5413 razy