Programista PHP/API

praca it: etat dla Beata / Poznań

Tagi: PHP /API

Programista PHP / Programista API
Miejsce pracy: Poznań (Jeżyce)

Firma z branży IT z kapitałem zagranicznym, która świadczy usługi informatyczne oraz konsultingowe. Ma swoje produkty, które wdrażane są na całym świecie. Istnieje na rynku już ponad 20 lat, zatrudnia ponad 120 osób z branży IT.

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
*Preferowana forma współpracy: umowa o pracę, B2B
*Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz do 3 miesięcy. Możliwość dołączenia do projektów już realizowanych lub w przypadku dłuższego okresu wypowiedzenia możliwość rozpoczęcia pracy po 3 miesiącach.
*Dodatkowe profity: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie i od NW, karta Benefit Multisport
*Możliwości rozwoju: pracownicy firmy biorą udział w polskich, oraz w światowych konkursach, uczestniczą w szkoleniach zagranicznych, współpracują z partnerami spółki w wielu krajach, a bardziej doświadczeni pracownicy wykładają na uczelniach.

Każde stanowisko w firmie zakłada w przyszłości awans, zależny od rozwoju umiejętności i stażu pracy.

Obowiązki na stanowisku:
*Rozwój istniejącej funkcjonalności
*Projektowanie i implementacja nowych rozwiązań
Wymagania wobec kandydatów:
*2 letnie doświadczenie na stanowisku programisty,
*Bardzo dobra znajomość PHP,
*Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego,
*Bardzo dobra znajomość SQL oraz umiejętność z relacyjnymi bazami danych,
*Praktyczna znajomość w budowaniu API/Web Service,
*Znajomość REST/SOAP/WSDL/XML/XSD/XSLT,
*Dobra znajomość j. Angielskiego

Mile widziane:
*Znajomość Frameworka Symfony 2,
*Znajomość Xapi, TinCanAPI,
*Znajomość Javascript,
*Znajomość wzorców projektowych oraz tworzenie testów jednostkowych,
*Znajomość UML oraz systemu kontroli wersji (preferowany Git),
*Praktyczna znajomość w pracy z metodyką SCRUM

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-19
Wyświetlona: 5052 razy