Junior Java Developer

praca it: etat dla SolDevelo Sp. z o.o. / Gdynia

Tagi: Programista Java

SolDevelo Sp. z o. o. to firma, która koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości oprogramowania oraz innowacyjnych rozwiązań. Specjalizujemy się w technologiach Java, JEE, Python oraz tworzymy oprogramowanie na platformy mobilne.

Wymagania:
Doświadczenie w programowaniu w języku Java (komercyjne, staż lub ponadprogramowe projekty uczelniane)
Doświadczenie w korzystaniu z IDE i systemu kontroli wersji
Znajomość zasad działania i tworzenia aplikacji webowych
Znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych
Dyspozycyjność minimum 3/5 etatu
Wykształcenie wyższe z obszaru IT lub w trakcie studiów (4 rok lub wyżej)
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:
Znajomość technologii JSF/Richfaces, Hibernate, JBoss Seam
Znajomość UML i zasad związanych z dokumentacją oprogramowania
Znajomość C++

Obowiązki:
Praca nad systemami automatyzacji i zarządzania produkcją
Tworzenie i uzupełnianie dokumentacji powyższych, optymalizacja środowiska developerskiego (wtyczki IDE, CI)

Oferujemy:
Szkolenia wdrażające do projektu
Pracę w międzynarodowym środowisku
Możliwość zagranicznych wyjazdów służbowych
Uczestnictwo w interesujących i rozwojowych projektach
Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji (certyfikaty)
Pakiet benefitów (karta Multisport, piłka nożna, imprezy integracyjne, Amazon Kindle)
Miłą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-30
Wyświetlona: 5489 razy