Programista PHP, zatrudnie w oparciu o umowę o pracę

praca it: etat dla ATOM MEDIA INTERAKTYWNE / Łódź

Tagi: Programista PHP Mysql Html Java Script

Agencja ATOM MEDIA INTERAKTYWNE jest obecna na rynku mediów interaktywnych od roku 2004 skutecznie tworząc rozwiązania webowe dla średnich i dużych firm (zarówno polskich jak i zagranicznych). Zajmujemy się również skutecznym kreowaniem wizerunku w mediach społecznościowych oraz SEO/SEM.

W związku z dalszym rozwojem działu programowania poszukujemy programistów PHP.

Wymagania:

-doskonała znajomość PHP obiektowego
-doskonała znajomość MySql
-dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript
-mile widziana znajomość systemu szablonów Smarty
-samodzielność i kreatywność
-umiejętność rozwiązywania problemów
-obsługa programów graficznych (Photoshop, Photopaint, Flash itp.) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę
-samodzielną pracę nad różnymi projektami dla ciekawych klientów
-ambitne zadania
-finansowany przez firmę udział w konferencjach i szkoleniach
-miłą, bezstresową atmosferę pracy w młodym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-03
Wyświetlona: 5125 razy