Systems Engineer

praca it: etat dla Pitney Bowes Polska Sp. z o.o. / Bielsko Biała

Tagi: C# ASP NET MSSQL JavaScript

Firma Pitney Bowes jest światowym liderem na rynku kompleksowych rozwiązań w zakresie przetwarzania korespondencji. Oprogramowanie firmy pomaga w każdym etapie jej tworzenia: od opracowania dokumentu, do nadania prawidłowej wartości opłaty pocztowej na przesyłce. Oddział w Bielsku-Białej koncentruje się na testowaniu i rozwoju oprogramowania. Wskutek dynamicznego rozwoju firmy, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Lokalizacja: Bielsko-Biała
Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres obowiązków:
• Projektowanie, implementacja i wdrażanie rozwiązań integrujących oprogramowanie firmy z systemami klientów (70%)
• Komunikacja z klientami (20%)
• Świadczenie pomocy technicznej (10%)

Wymagania:
• Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno w mowie jak i w piśmie
• Wykształcenie wyższe techniczne / student ostatnich lat studiów
• Znajomość C#, ASP.NET, MSSQL, JavaScript, jQuery
• Znajomość aktualnych trendów w branży IT oraz dobrych praktyk tworzenia oprogramowania
• Motywacja i chęć stałego podnoszenia własnych kwalifikacji

Mile widziana znajomość:
• Architektury MVC
SOA & WCF
• Narzędzi ORM (np. Entity Framework)
• VB.NET

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, w międzynarodowym zespole profesjonalistów
• Szkolenia w zakresie nowych technologii zarówno w Polsce jak i za granicą
• Pakiet benefitów pracowniczych: ubezpieczenie na życie, opieka zdrowotna – Medicover, karta Multisport
• Pakiet socjalny
• Elastyczny czas pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-23
Wyświetlona: 6539 razy