Młodszy/Starszy Programista Java

praca it: etat dla New-Invest / Szczecin

Tagi: Programista Java Szczecin zachodniopomorskie

Firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii i Polsce, specjalizująca się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań internetowych, ze względu na swój rozwój firma poszukuje do zespołu Programistów Java.

Opis stanowiska:

· tworzenie aplikacji, oprogramowania,
· tworzenie dokumentacji,
· realizacja obowiązków na poziomie: 90 % rozwój oprogramowania i 10 % kontakt z klientem międzynarodowym

Wymagania:

· Java/Java EE,
· SQL
· język angielski na poziomie bardzo dobrym (w mowie i piśmie)

Oferujemy:

· pracę w dynamicznie rozwijającej się pracy,
· możliwość realizacji własnych pomysłów,
· nieustanny rozwój osobisty,
· komfortowe warunki pracy,
· atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-19
Wyświetlona: 5433 razy