Programista PHP

praca it: etat dla Unia Interactive / Warszawa

Firma Unia Interactive z siedzibą w Warszawie poszukuję otwartych na świat i nowe technologię osób do swojego zespołu.

Wymagania:

- dobra znajomość języka PHP oraz metod tworzenia w nim aplikacji internetowych,

- dobra znajomość (HTML, JavaScript, CSS),

- znajomość języka SQL oraz zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (MySQL),

- umiejętnośc pracy w zespole,

- mile widziane portfolio i/lub przykład kodu napisanego w PHP.

Zakres obowiązków:

- rozbudowa aplikacji PHP,

- tworzenie dodatkowych modułów na potrzeby aplikacji WWW.

Oferujemy:

- stałą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze oraz w młodymi dynamicznym zespole,

- możliwość dalszego rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia,

możliwość zdobywania i rozwijania kompetencji technicznych.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-05-13
Wyświetlona: 4331 razy