Specjalista ds. Supportu Aplikacji

praca it: etat dla Commoditech Sp. z o.o. / Szczecin

Tagi: specjalista support aplikacji szczecin utrzymanie

Commoditech ( www.commoditech.pl ) świadczy usługi informatyczne na terenie całego kraju. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:

• Analizowanie plików z logami serwerowymi
• Rozwiązywanie / przekierowywanie problemów

Wymagania:

• Bierna znajomość kodu Java
• Obycie z zagadnieniem infrastruktury technicznej w zakresie serwerów i sieci
• Umiejętność czytania logów
• Mile widziane doświadczenie sieciowe, doświadczenie w programowaniu i utrzymaniu IT
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
• Elastyczną formę zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Doskonałą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-09
Wyświetlona: 6216 razy