Graphic Designer

praca it: etat dla xcommunica / Warszawa

Tagi: grafik designer webdesign

Do pracy w warszawskim biurze, w mocno nieformalnej atmosferze poszukujemy sprawnego graphic designera. Pracujemy m.in. dla marek: Biedronka, iKasa, Hebe, Top Chips, Italico, JMP, Orange.

Jakie zadania postawimy przed Tobą?

Projektowanie layoutów prezentacji, microsite’ów, kampanii online, infografik. W tej materii musisz sobie bardzo sprawnie (również czasowo) dawać radę. Twórcze i skutecznie używanie własnej głowy jest również niezbędne :)

Jakie mamy wymagania?

Zajawka na estetykę projektowania informacji.
Bardzo sprawne poruszanie się w środowisku Adobe.
Skłonności do motion design i animacji Flash mile widziane.
Elementarna świadomość technicznej realizacji Twoich projektów.

Co oferujemy w zamian?

Rozsądne pieniądze.
Duże szanse dalszego rozwoju w dowolnie obranym kierunku.
Zero korporacyjnych gierek.

Jeśli ta oferta pracy Cię interesuje i wydaje Ci się, że pasujesz do naszego zespołu,
to chyba najwyższy czas z nami pogadać. Nie sądzisz?

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-01
Wyświetlona: 6215 razy