Embedded Systems Test Developer

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: embedded tester qa test c c++

New-Invest jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w pozyskiwaniu
profesjonalnej kadry z branży IT. Obecnie na terenie Krakowa poszukujemy kandydatów do zespołu SCRUM na stanowisko:

Embedded Systems Test Developer/ Inżynier Testów Systemów Wbudowanych
Miejsce pracy: Kraków

Rekrutację te prowadzimy dla globalnego lidera w branży elektronicznej i elektrotechnicznej. Na terenie Polski firma funkcjonuje od ponad 10 lat. Obecnie zatrudnia na całym Świecie ok 50 tys. pracowników, w tym ponad 100 specjalistów w grupie specjalistów IT. Obecnie rozwija zespół SCRUM skupiający specjalistów w dziale R&D w siedzibie firmy w Krakowie.

Opis stanowiska:
- Rozwój globalnego elektronicznego systemu kontroli dostępu
- Praca w zespole SCRUM w roli INŻYNIERA TESTÓW I JAKOŚCI.
- Wsparcie programistów w testowaniu kodu, precyzowanie wymagań i wykrywanie potencjalnych zagrożeń.
- Tworzenie testów akceptacyjnych, integracyjnych i eksploracyjnych oraz analiza ich wyników.
- Uczestnictwo w prezentacji wyników i poprawie jakości produktu.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na jasnych i stabilnych warunkach w międzynarodowej firmie
- Bardzo dobre warunki finansowe gwarantowane przez lidera w swojej branży
- Praca w przyjaznym, interdyscyplinarnym zespole
- Współpracę na podstawie umowy o pracę
- Świadczenia pozapłacowe takie jak: prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pracę w komfortowych warunkach

Wymagania:
Minimum 3-letnie doświadczenie w testowaniu systemów embedded oraz w poniższych obszarach:
- projektowaniu systemów testowych
- testowaniu systemów wbudowanych
- praktyczną znajomość technologii CAN/CAPL/CANoe
- pracy z narzędziami elektronicznymi i metodami pomiarowym
- weryfikacji funkcjonalności
- automatyzacji testów
- posiadasz znajomość Lebview
- masz doświadczenie w pracy z językami C/C++/C#
- znajomość standardów kodowania oraz zarządzania konfiguracją
znajomość systemów Electronic Access Control
Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-11
Wyświetlona: 5105 razy