Programista Android

praca it: etat dla Open Genius / Bielsko Biała

Tagi: Programista Android Java Mobile

Grupa OpenGenius z główną siedzibą w Cardiff (UK) poszukuje programistów platform mobilnych Android do nowo otwartego biura w Polsce.

Flagowymi produktami grupy są: iMindMap firmy ThinkBuzan, jedno z najpopularniejszych narzędzi do mind-mappingu, oraz DropTask, innowacyjne narzędzie z grupy Zarządzania Projektami, które pojawiło się na pierwszych stronach portali takich jak CBS news oraz Lifehacker.

Opis stanowiska:

Poszukujemy programistów z udokumentowanym doświadczeniem na platformie Android. Praca w kilkuosobowych zespołach w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Bielsku-Białej. Obecnie posiadamy zespół programistów iOS.

Kwalifikacje:

Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę Android, poparte zrealizowanymi projektami Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Umiejętności:

Samodzielność, komunikatywność Umiejętność pracy w zespole Umiejętność analitycznego myślenia Dbałość o szczegóły Doświadczenie w testowaniu aplikacji Pisanie oraz dokumentowanie kodu w języku angielskim

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia Stabilną pracę w małym zespole profesjonalistów Interesujące i pełne wyzwań zadania Pracę w międzynarodowym środowisku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-18
Wyświetlona: 7995 razy