Analityk Biznesowy w branży Automotive

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Bielsko Biała

Tagi: VBA SQL Share Point Kaizen

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ITC. Od 2007 roku z powodzeniem wspomagamy naszych Klientów oraz Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów IT/ITC
Dbamy o wysoki poziom kompetencji naszych pracowników. Przykładamy wagę do ich satysfakcji i rozwoju zawodowego, dlatego inwestujemy w ich szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy osoby do ciągłego rozwijania procesów biznesowych.

Opis stanowiska:
• Zapewnianie wsparcia przy wdrażaniu wysokiej jakości rozwiązań dla Shared Services
• Usprawnianie działania firmy w zakresie usług i dostaw

Obowiązki:
• Wykorzystywanie metodologii Value Stream Mapping w celu ujednolicenia i usprawnienia procesów biznesowych w Shared Services Center
• Administrowanie SharePoint
• Administrowanie bazą Microsoft Access KPI (VBA and SQL)
• Programowanie w języku VBA (macros, programs automating work)

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe w dziedzinie Finansów lub Systemów Informatycznych
• Zaawansowany poziom obsługi MS Access (utrzymywanie bazy danych KPI) oraz MS Excel (makra)
• Co najmniej 2-letnie doświadczenie w dziale IT i/lub w dziale Finansów (doświadczenie w BPO lub organizacji Shared Services będzie dodatkowym atutem)
• Dobra znajomość metodologii VSM, Lean oraz Kaizen
• Znajomość języka Visual Basic for Applications oraz SQL
• Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
• Język angielski w stopniu zaawansowanym

Dodatkowe umiejętności:
• Doświadczenie w zakresie Value Stream Mapping
• Doświadczenie w tworzeniu process maps
• Umiejętność efektywnej komunikacji na różnych poziomach

Oferujemy:
• Pracę na pełen etat w systemie zmianowym
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Dobrą lokalizację oraz atmosferę w miejscu pracy
• Atrakcyjny pakiet świadczeń
• Liczne szkolenia i możliwość rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-23
Wyświetlona: 8196 razy