Tester Aplikacji

praca it: etat dla Unity S.A. / Kraków

Tagi: Tester testy testowanie

Grupa Unity powstała z połączenia trzech firm: Contium – dostawcy kompleksowych usług e-marketingowych i IT dla e-commerce, Internet Designers – agencji interaktywnej full-service oraz Empathy Internet Software House – firmy tworzącej dedykowane aplikacje w oparciu o rozwiązania internetowe, a także producenta autorskiej platformy e-commerce dla dużych i średnich klientów. Zatrudniamy ponad 150 specjalistów. Mamy swoje biura we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

Od dużych korporacji odróżnia nas dynamizm działania, zróżnicowany charakter projektów oraz najszersze na polskim rynku spektrum wykorzystywanych technologii internetowych i oferowanych usług dla e-biznesu. Dowiedz się więcej na www.unity.pl.

W związku z intensywnym rozwojem Grupy i nowymi projektami poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Analityka Testów we Wrocławiu lub Krakowie.

Obowiązki:
• testowanie oraz monitorowanie aplikacji internetowych,
• tworzenie przypadków i scenariuszy testowych,
• prowadzenie dokumentacji projektowej,
• analiza i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych.

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość technik i metod testów,
• podstawowa znajomość HTML/CSS,
• dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
• znajomość języka programowania (JAVA/C#/PHP),
• znajomość narzędzi do automatyzacji testów (Selenium, jMeter, HP QuickTest),
• znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji internetowych.

Oferujemy:
• zatrudnienie na cały etat w biurze we Wrocławiu lub Krakowie,
• szkolenia i możliwość rozwijania własnych umiejętności,
• ciekawą pracę w doświadczonym zespole, przy zróżnicowanych i ambitnych projektach informatycznych,
• wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników i zaangażowania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-08
Wyświetlona: 5472 razy