Programista PHP

praca it: etat dla Unia Interactive / Warszawa

Unia Interactive z siedzibą w Warszawie, poszukuję do swojego zespołu, osób otwartych na świat i nowe technologie.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka PHP oraz metod tworzenia w nim aplikacji internetowych,
  • dobra znajomość (HTML, JavaScript, CSS),
  • znajomość języka SQL oraz zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (MySQL),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane portfolio i/lub przykład kodu napisanego w PHP.

Zakres obowiązków:

  • rozbudowa aplikacji PHP,
  • tworzenie dodatkowych modułów na potrzeby aplikacji WWW.

Oferujemy:

  • stałą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze oraz młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia,
  • możliwość zdobywania i rozwijania kompetencji technicznych.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-01-22
Wyświetlona: 4284 razy