Administartor

praca it: etat dla Talent Partners / Bielsko Biała

Tagi: administrator LAN VPN

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy z branży IT z siedzibą w Bielsko-Białej – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator
Nr ref. A/77/13
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Najważniejsze obowiązki:

  • rozwiązywanie (pomoc) problemów sprzętowych i softowych ze sprzętem komputerowym oraz biurowym osób pracujących w firmie,
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania na komputerach,
  • wyszukiwanie, zamawianie, weryfikacja, instalacja sprzętu komputerowego i biurowego,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z siecią LAN, telefoniczną, Wi-Fi w obrębie firmy,
  • bieżąca konserwacja urządzeń biurowych oraz sprzętu komputerowego,
  • zarządzanie licencjami na stosowane w firmie oprogramowanie,
  • zdalna pomoc pracownikom i dystrybutorom w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem i oprogramowaniem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku studiów o kierunku informatycznym,
  • obsługa komputera – znajomość architektury PC i urządzeń biurowych,
  • znajomość zagadnień sieci komputerowych,
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów informatycznych,
  • znajomość pakietów biurowych (MS Office, OpenOffice),
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność organizacji własnej pracy,
  • komunikatywność, odpowiedzialność, punktualność,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość systemu Linux,
  • zarządzenie i konfiguracja sieci VPN,
  • umiejętność konfiguracji i zarządzania systemów Windows Server,
  • umiejętność konfiguracji i zarządzania Microsoft SQL Server.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę,
  • liczne wyzwania zawodowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w młodym i kompetentnym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-27
Wyświetlona: 8965 razy