.NET Developer

praca it: etat dla SMT Software S.A. / Łódź

Tagi: C# Net Visual Studio NUnit UML

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 350 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: .NET/LDZ/KH/0513/SC
Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

• Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według procesu SCRUM
• Testowanie jednostkowe
• Współpraca z zespołem projektantów, programistów, analityków i testerów
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Co najmniej 2-letnie doświadczenie w komercyjnych projektach realizowanych przy użyciu języka C# w oparciu o środowisko .Net.
• Bardzo dobra znajomości środowiska Visual Studio 2008/2010
• Umiejętności testowania jednostkowego (NUnit)
• Znajomości zasad projektowania obiektowego i notacji UML
• Znajomość XML
• Bardzo dobra znajomości języka angielskiego

Dodatkowe atuty:

• Doświadczenie w pracy z technologią WPF
• Doświadczenie w budowaniu interfejsu użytkownika (UI)
• Doświadczenie w programowaniu wielowątkowym
• Doświadczenie w pracy w rozproszonych zespołach
• Znajomość narzędzia Enterprise Architect
• Znajomość platform Messagingowych (np. MSMQ, TibRv, ActiveMQ JMS)

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software S.A. i spółki zależne, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-10
Wyświetlona: 5231 razy