Programista .Net

praca it: etat dla Da Vinci Studio S.J. / Bielsko Biała

Tagi: programista NET dotNET

Software house – Da Vinci Studio biuro w Bielsku-Białej poszukuje osobę na stanowisko programista .NET. Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się współtworzeniem aplikacji webowych oraz baz danych i aplikacji dla naszych klientów.

Główne obowiązki:

- Projektowanie i programowanie nowych funkcjonalności serwisów webowych
- Utrzymywanie i rozwijanie funkcjonalności aplikacji obsługiwanych przez zespół
- Projektowanie baz danych oraz tworzenie zapytań SQL
- Aktualizowanie i tworzenie dokumentacji technicznej dot. projektów
- Projektowanie i pisanie Unit Testów
- Wsparcie zespołu testerów przy projektowaniu i przeprowadzaniu testów bezpieczeństwa

Nasze oczekiwania:

- Co najmniej 2 letnie doświadczenie w programowaniu obiektowym w C#
- Co najmniej roczne doświadczenie w budowie aplikacji z użyciem WebForms lub/i MVC3
- Znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania, w tym: wzorców projektowych, struktur danych, algorytmów przetwarzania danych
- Umiejętność pisania zapytań SQL do bazy danych MSSQL
- Znajomość notacji UML
- Znajomość działania protokołu HTTP
- Praktyczna znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i wydajnością aplikacji webowych
- Znajomość XHTML 1.0 Strict i CSS2 umożliwiająca modyfikowanie dokumentów
- Znajomość Javascript umożliwiająca pisanie prostych skryptów
- Znajomość narzędzi wspierających programowanie w środowisku przeglądarek IE, FF, Chrome, Opera i Safari
- Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji (Git/SVN)
- Preferowane wykształcenie kierunkowe wyższe lub ostatnie lata studiów
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pisanie i czytanie dokumentacji
- Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
- Umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
- Otwartość na nowe technologie
- Rzetelność i terminowość

Dodatkowym atutem będzie:

- Praktyczna umiejętność programowania obiektowego w PHP / Zend Framework,
- Znajomość relacyjnych baz danych MySQL/PostgreSQL/Oracle/MsSQL,
- Certyfikaty Microsoft potwierdzające znajomość technologii webowych,
- Praktyczna umiejętność tworzenia aplikacji pod Facebook,
- Znajomość jednego z systemów CMS: SiteCore lub Team Site

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-18
Wyświetlona: 8667 razy