Programista aplikacji mobilnych (iOS/Android)

praca it: etat dla NET PC / Gdańsk

Tagi: Android java mobile

Opis stanowiska:
Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało m.in. projektowanie, implementacja i utrzymanie aplikacji na system Android w siedzibie naszego Partnera (centrum Gdańska).

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe informatyczne,
  • umiejętności: tworzenie aplikacji pod system Android (JAVA),
  • preferowane 2- letnie doświadczenie przy tworzeniu aplikacji na urządzenia mobilne,
  • komunikatywność, bezkonfliktowość, dobra organizacja w czasie.

Oferujemy:

  • pracę w firmie nowoczesnych technologii,
  • możliwość współtworzenia produktów dla milionów użytkowników,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • współpracę z doświadczonym zespołem,
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności,
  • umowę o pracę, konkurencyjne warunki zatrudnienia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-14
Wyświetlona: 7833 razy