programista.net wrocław

praca it: etat dla Unity S.A. / Wrocław

Tagi: Programista Net

Grupa Unity to trzy podmioty: Contium – dostawca kompleksowych usług e-marketingowych i IT dla e-commerce, Internet Designers – agencja interaktywna full-service oraz Empathy Internet Software House – firma tworząca dedykowane aplikacje w oparciu o rozwiązania internetowe, a także producent autorskiej platformy e-commerce dla dużych i średnich klientów. Zatrudniamy obecnie ponad 150 specjalistów. Mamy swoje biura we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

Działamy wszędzie tam, gdzie nasi klienci, a mamy ich w Polsce, USA i kilkunastu krajach europejskich. W tej chwili obsługujemy ponad 200 firm, a wśród nich największe sieci handlowe w Polsce, banki, portale branżowe i przedsiębiorstwa przemysłowe.

Od dużych korporacji odróżnia nas dynamizm działania, zróżnicowany charakter projektów oraz najszersze na polskim rynku spektrum wykorzystywanych technologii internetowych i oferowanych usług dla e-biznesu.

W związku z intensywnym rozwojem oferty Grupy Unity w zakresie rozwiązań firmy Microsoft, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Programista.NET
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref. PNET/WR/03.2013

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie i rozwój aplikacji portalowych na bazie technologii Microsoft w zespole projektowym Microsoft.

Obowiązki:
 projektowanie i implementacja rozwiązań portalowych wykonywanych w technologiach Microsoft,
 projektowanie i implementacja struktur baz danych w środowisku MS SQL Server 2005/2008/2012,
 programowanie bazy danych (widoki, procedury składowe, triggery itp.).

Wymagania:
 wykształcenie wyższe (także studenci ostatnich lat studiów),
 znajomość technologii Microsoft.NET i ASP.NET,
 umiejętność projektowania struktur baz danych i budowy aplikacji biznesowych z użyciem narzędzi Microsoft SQL Server 2005/2008/2012, MVC,
 znajomość języka programowania C#,
 dobra znajomość innych technologii internetowych, w tym: HTML, JavaScript, CSS, XML/XSL,
 chęć dalszego rozwoju,
 dyspozycyjność i gotowość do pracy o charakterze etatowo-zadaniowym.

Oferujemy:
 zatrudnienie na cały etat we Wrocławiu,
 cykl szkoleń wewnętrznych z metodyki prowadzenia projektów informatycznych, ze szczególnym uwzględnieniem portali,
 szkolenia zewnętrzne z zakresu technologii Microsoft,
 pracę w doświadczonym, energicznym zespole, przy ciekawych projektach informatycznych,
 wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników i zaangażowania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-12
Wyświetlona: 4314 razy