Specjalista ds. Jakości Oprogramowania

praca it: etat dla SMT Software S.A. / Wrocław

Tagi: Specjalista ds Jakości Oprogramowania

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SJO/WRO/0113/SC

Obowiązki:
• Opracowywanie przypadków i scenariuszy testowych
• Wykonywanie testów automatycznych
• Tworzenie, konfiguracja oraz utrzymywanie środowisk testowych
• Analiza błędów oprogramowania i opracowywanie najlepszych rozwiązań
• Wspieranie developerów pracujących w zespole projektowym
• Dokumentowanie wyników testów

Wymagania:
• Wyższe wykształcenie (informatyka, elektronika lub pokrewne)
• Dobra znajomość projektowania, wdrażania oprogramowania oraz metodologii testów
• Znajomość narzędzi do automatyzacji testów tj. Robot Framework
• Znajomość Linux/Unix OS
• Umiejętność pracy w zespole
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:
• Doświadczenie w programowaniu w Perl / Python / Shell / Bash, C #, VB
• Znajomość baz danych Oracle oraz SQL
• Znajomość HTML, CSS, XML
• Znajomość metodologii Agile/Scrum
• Znajomość obszaru telekomunikacji
• Certyfikat ISTQB lub ISEB

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software S.A., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-08
Wyświetlona: 4880 razy