Programista Java

praca it: etat dla TT / Warszawa

Tagi: java

PJ/Warszawa

Oferujemy:
• Rozwojową pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi
• Możliwość pracy przy projektach dla największych potentatów rynku energii
• Pracę w zespole ludzi z poczuciem humoru
• Atrakcyjny pakiet socjalny, m.in. karty Benefit Multi Sport (nielimitowany dostęp do ponad 2000 obiektów sportowych), wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, kursy językowe
• Elastyczne warunki pracy i zatrudnienia (możliwość pracy na umowę o pracę lub umowy cywilno-prawne)

Wymagania:
• Dobra znajomość języka Java oraz zagadnień programowania obiektowego
• Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Znajomość UML i wzorców projektowych
• Otwarty, analityczny umysł i twórcze podejście do problemów
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:
• Implementacja rozwiązań biznesowych w oparciu o dokumentację analityczną
• Dokumentowanie własnego kodu
• Wykonywanie “code review” we współpracy z innymi członkami zespołu
• Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
• Aktywny udział w jednej/wielu z technologicznych grup community działających w firmie w celu propagacji wiedzy

CV prosimy przesyłać mailem na adres: [email protected] z dopiskiem PJ/Warszawa w tytule maila.
Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji (nr ref.: PJ/Warszawa) oraz innych prowadzonych przez przez Transition Technologies S.A., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz.926 ze zm.).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-20
Wyświetlona: 4322 razy