Programista iOS

praca it: etat dla TT / Warszawa

Tagi: iOS

(nr ref.:iOS/Warszawa)

Obowiązki:

• Implementacja rozwiązań biznesowych w oparciu o dokumentację analityczną
• Dokumentowanie własnego kodu
• Wykonywanie “code review” we współpracy z innymi członkami zespołu
• Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
• Aktywny udział w jednej/wielu z technologicznych grup community działających w firmie w celu propagacji wiedzy

Wymagania:

• Dobra znajomość języka Objective C i/lub C/C++ oraz zagadnień programowania obiektowego, mile widziane doświadczenie w pracy
• Znajomość UML i wzorców projektowych
• Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się
• Opanowanie zagadnień związanych z tworzeniem oprogramowania na platformy mobilne
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Otwarty, analityczny umysł i twórcze podejście do problemów
• Komunikatywność, poczucie humoru i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Pracę przy innowacyjnych rozwiązaniach mobilnych
• Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• System szkoleń wewnętrznych
• Atrakcyjny pakiet socjalny, m.in. karnety do ośrodków sportowo-rekreacyjnych (nielimitowany dostęp do ponad 2000 obiektów w całej Polsce), naukę języków obcych, wczasy pod gruszą, bony świąteczne
• Umowę o pracę lub możliwość pracy na umowy cywilno-prawne
• Elastyczne warunki pracy i zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-20
Wyświetlona: 4715 razy