SPECJALISTA / INFORMATYK nr ref. 50/12

praca it: etat dla Gutenberg networks sp z o.o. / Warszawa

Tagi: informatyk specjalista it xinet digital

OPIS STANOWISKA:

•obsługa oprogramowania Xinet digital asset management
•praca z bazą danych
•rozwiązywanie bieżących problemów
•wdrażanie nowych rozwiązań
•bieżące raportowanie wyników podjętych działań

WYMAGANIA:

•wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów
•bardzo dobra znajomość środowiska Linux/Windows/Mac
•umiejętność obsługi i programowania baz danych
•dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
•zdolności analityczne
•umiejętność pracy w zespole oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
•umiejętność osiągania celów w warunkach silnej presji
•inicjatywa i decyzyjność

OFERUJEMY:

•pracę w nowoczesnej i prężnie działającej organizacji
•możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
•dostęp do najlepszych praktyk i nowoczesnych technologii.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-06
Wyświetlona: 5910 razy