Programista VB.NET

praca it: etat dla New-Invest / Bełchatów

Tagi: vb net visual basic net crystal reports lotus

Mieszcząca się w Gdyni filia norweskiej firmy, zatrudni specjalistę do departamentu IT. Firma Specjalizuje się w rejsach czarterowych, posiada w swej flocie 30 statków które są monitorowane przez rozbudowany system raportowania statków (VRS). Poszukuje pracownika na stanowisko:

VB.NET Developer

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

Specjalista zatrudniony na stanowisku VB.NET Developer odpowiedzialny będzie zarówno za rozwój istniejącego systemu VSR (głównie pod kątem użytkowników) oraz jego późniejszą komercjalizację. Dołączy on do zespołu specjalistów IT wraz z którym będzie realizował powierzone projekty zadania.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na pełen etat w europejskiej firmie

• Umowa o pracę na stabilnych i jasnych warunkach

• Warunki finansowe na poziomie kilkunastu tysięcy złotych

• Wiele perspektyw rozwoju

• Uczestnictwo w procesach BR oraz możliwość prezentacji autorskich rozwiązań

• Udział w ambitnych projektach, praca w międzynarodowym środowisku w gronie profesjonalistów

Wymagania

• Visual Studio

• VB.NET

• Telerik

• MS SQL 2008

• Lotus Notes Designer

• LotusScript

• JavaScript

HTML/CSS

• Google maps

• Crystal Reports

ISS

• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne)

• Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

• Znajomość procesów biznesowych

• Doświadczenie w eksploracji i raportowaniu danych

• Natychmiastowa gotowość do pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-26
Wyświetlona: 8843 razy