Programista PHP / (X)HTML / JavaScript / MySQL

praca it: etat dla yakamedia agencja interaktywna / Gliwiece

Poszukujemy osób z następującymi umiejętnościami:

  • doskonała znajomość PHP, (X)HTML, CSS, JavaScript,
  • znajomość zasad programowania obiektowego w PHP5,
  • bardzo dobra znajomość biblioteki SMARTY,
  • bardzo dobra znajomość bazy danych MySQL,
  • znajomość technologii AJAX,
  • mile widziane znajomość ActionScript,
  • zdolność tworzenia dokumentacji w kodzie programów,
  • znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość zasad tworzenia profesjonalnych witryn internetowych.
Zadania:
  • tworzenie stron internetowych,
  • tworzenie systemów B2B, B2C, C2C.
Oczekiwania:
  • profesjonalizm,
  • elastyczność w pracy,
  • sumienność i terminowość,
  • zaangażowanie w powierzone projekty,
  • odpowiedzialność, lojalność, punktualność,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • uczestnictwo w projektowaniu innowacyjnych aplikacji,
  • możliwość podejmowania kluczowych dla rozwoju aplikacji decyzji,
  • możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-09-04
Wyświetlona: 2961 razy