Oklejsie.pl zatrudni grafika z doświadczeniem

praca it: etat dla oklejsie.pl / Gliwice

Tagi: grafik projekty na samochody Adobe CS Mac OS X

Praca w siedzibie firmy Multimedia Inspire Group w Gliwicach, od zaraz.

Wymagania:
- min. 1 rok doświadczenia w projektowaniu materiałów reklamowych, przede wszystkim grafiki na samochody,
- zaawansowana znajomość pakietu Adobe CS,
- znajomość systemu Mac OS X,
- umiejętność przygotowywania projektów do druku,
- umiejętność wymiarowania pojazdów będzie dodatkowym atutem,
- odpowiedzialność, samodzielność, niestandardowe pomysły.

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie projektów graficznych na pojazdy oraz projektów innego rodzaju,
- przygotowywanie projektów do druku,
- współpraca z działem handlowym i działem marketingu.

Oferujemy:
- pracę  na etat,
- możliwości rozwoju i doskonalenia swoich możliwości,
- ciekawe wyzwania,
- pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-20
Wyświetlona: 9202 razy