Webdeveloper / wdrożeniowiec

praca it: etat dla i-Systems Sp. z o.o. / Gliwice

Tagi: Webdeveloper / wdrożeniowiec

Od 7 lat specjalizujemy się w rynku e-commerce w Polsce. Nasze produkty zyskały uznanie setek przedsiębiorców prowadzących swój biznes w sieci. Nieprzerwany rozwój zapewnił nam stabilną pozycję w czołówce producentów zaawansowanych narzędzi sklepowych.
Poszukujemy osoby na stanowisko Webdeveloper / wdrożeniowiec. Nasza oferta skierowana jest do osób ambitnych, charakteryzujących się przedsiębiorczością, kreatywnością oraz posiadających potrzebną wiedzę.

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za implementację projektów graficznych, tworzenie interfejsu użytkownika.

Nie jesteśmy zainteresowani pracą zdalną, oferta dotyczy pracy na miejscu (biuro w Gliwicach).
Wymagania:

Wymagania:

-Wyczulone oko na detal, dokładność i precyzja, zmysł estetyki. Jest to niezbędne w tego typu pracy, poszukiwana osoba musi potrafić wykonać opcję w taki sposób aby klient mógł z niej od razu korzystać. Jeżeli jest taka potrzeba do dyspozycji jest dwóch chętnych do pomocy grafików – samo “działa nie wystarczy”. Pozostałe wymagania są dużo mniej istotne, ważna jest jedynie chęć rozwoju i zdobywania nowej wiedzy.
- doskonała znajomość technologi client-side (XHTML/CSS/JavaScript)
- znajomość PHP (OOP5)
- znajomość MySQL
- samodzielność, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, terminowość, zaangażowanie

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy z systemami kontrolo wersji (Bazaar, GIT, SVN)
- doświadczenie w pracy na frameworkach (Agavi, Symfony itp.)

Oferujemy:

- wynagrodzenie na poziomie 2000-3000 zł netto uzależnione od umiejętności oraz wydajności
- zatrudnienie na pełny etat, 40 godzinny tydzień pracy
- elastyczne godziny pracy
- wygodne stanowisko pracy, solidny sprzęt
- świetną atmosferę w firmie, nielimitowany dostęp do kawy ;)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-02
Wyświetlona: 7411 razy