Programista PHP / Web Developer Gliwice

praca it: etat dla Marketpro / Gliwice

Tagi: Programista PHP

Marketpro należy do wiodących polskich dostawców artykułów reklamowych oraz narzędzi wspomagających ich sprzedaż. W chwili obecnej obsługujemy ponad 3 tysiące klientów z całej Europy. Poszukujemy programistów chcących dołączyć do naszego zespołu i pomóc nam w dalszym rozwoju.

Zadania:
rozwój i tworzenie od podstaw zaawansowanych aplikacji webowych,
rozwiązywanie problemów optymalizacyjnych oraz integracje między systemami,
tworzenie i przeprowadzanie testów,
ścisła współpraca z programistami w tworzeniu planów rozwoju aplikacji,
opracowywanie dokumentacji techniczno-projektowej do tworzonego oprogramowania.

Wymagania:
zaangażowanie,
systematyczność i terminowość,
bardzo dobra znajomość PHP i MySQL, OOP,
znajomość frameworka Symfony,
biegła znajomość XHTML, CSS, Javascript, Jquerry
mile widziana znajomość AJAX oraz system kontroli wersji SVN,
mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
pracę nad ciekawymi projektami dla polskich oraz zagranicznych klientów,
elastyczne godziny pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy,
stabilną pracę wśród profesjonalistów,
miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole,
bogaty pakiet socjalny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-18
Wyświetlona: 7289 razy